
Кондиціонер SAMSUNG Basic AR18BXHQASINUA інверторний до -15С, серія Basic Inverter, гарантія 3 роки
- В наявності
- Код: AR18BXHQASINUA
33 999 ₴
⚠️ Перевіряйте товар при отриманні!
Огляньте на наявність сколів, вм'ятин та сторонніх звуків всередині. Фіксуйте пошкодження лише у відділенні перевізника. Після виходу з пошти претензії щодо вигляду та цілісності не діють.
*** Всі умови доставки та оплати читайте в розділі "Доставка та оплата".
Зменшує споживання енергії
Збереження енергії
Заощаджуйте гроші щодня з технологією цифрового інвертора. Він підтримує бажану температуру без частого увімкнення та вимкнення, тому коливання менше. А також він використовує сильні магніти та глушник, тому він тихіший, працює набагато довше та знижує споживання енергії.

Охолоджує вас швидше
Швидке охолодження
Охолодіть усю кімнату швидко й ефективно. Режим швидкого охолодження працює з максимальною швидкістю обертання вентилятора до уповільнення. Отже, він охолоджує або нагріває набагато швидше, порівнюючи зі звичайним режимом* і досягає необхідної температури якнайшвидше. Це ідеально для негайного полегшення від спеки зовні.

Дихайте чистішим повітрям
Фільтр HD
Переконайтеся, що повітря, яким ви дихаєте, завжди чисте та свіже. Фільтр HD дійсно ефективний для вловлювання пилу, повітряних забруднень і алергенів, як-от пилок, спори цвілі та лупа хатніх тварин. Крім того, його можна мити, тому все, що вам потрібно зробити — це швидко промити його водою, осушити, а потім знову використовувати.

Насолоджуйтеся гарним сном
Режим комфортного сна
Насолоджуйтеся прекрасним нічним сном щоночі! Режим комфортного сну автоматично контролює і точно настроює температуру, щоб створити ідеальні умови для кожного етапу циклу сну. Отже, ви отримуєте дорогоцінні хвилини сну та почуваєтеся повністю відпочилим. І він також використовує менше енергії, ніж звичайне охолодження.

Охолоджує кожен куточок




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 52 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 18 BTU/г |
| Потужність обігріву | 1300 Вт |
| Потужність охолодження | 1800 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1800 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1300 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -22 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 48 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 302 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 957 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 213 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 11 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 554 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 805 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 330 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 33 кг |
- Ціна: 33 999 ₴

