Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потрібна консультація? Зв'яжіться з нами зручним способом
Viber WhatsApp Telegram

Внутрішня поверхня виготовлені з високоякісної S235JR (EN 10025) корозійно стійкої сталі. Зовнішня покриття пофарбоване - електростатично порошоковою фарбою; Штучна шкіра / IXPE / ABS. Максимальні експлуатаційні показники 95 ° C / 6 бар.
Технічні характеристики Altek ABT-CB 100:
- Номінальний об'єм, л - 100
- Діаметр (з ізоляцією) (мм) - 540
- Загальна висота (з ізоляцією) (мм) - 1160
- Вага (кг) – 48
Залишилися питання? Для отримання швидкої відповіді або консультації телефонуйте +38(063)4041010 або +38(095)5578775
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altek |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм розширювального бака | 100 л |
| Максимальний робочий тиск | 6 бар |
| Колір | Сірий |
| Вага | 48 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр | 540 мм |
| Висота | 1160 мм |
- Ціна: 13 837 ₴





