
Водонагрівач для теплового насоса з одним теплообмінником Altek AXS 300
- Немає в наявності
- Код: AXS 300
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 2 000 ₴
Потрібна консультація? Зв'яжіться з нами зручним способом
Viber WhatsApp Telegram

Altek AXS - емальований підлоговий водонагрівач з одним теплообмінником для теплових насосів. Призначається для нагрівання і акумулювання гарячої води об'ємом від 160 до 1000л (в залежності від моделі). Бак має термоманометр, спіральний теплообмінник, муфту для установки електричного нагрівача і підключення рециркуляції гарячого водопостачання. Для захисту від корозії в водонагрівач вмонтований магнієвий анод. Максимальні експлуатаційні показники для бака складають до 95 ° C / 10 бар, для теплообмінника до 110 ° C / 10 бар.
Додаткова комплектація (опція) встановлюється додатково. Не йде в комплекті. Діаметр встановлення нагрівача 1 ½".
Технічні характеристики Altek AXS 300:
- Номінальний об'єм, л - 300
- Площа теплообмінників (низ/верх), м2 – 2,48
- Діаметр (з ізоляцією) (мм) - 700
- Загальна висота (з ізоляцією) (мм) - 1210
- Вага (кг) – 135
Залишилися питання? Для отримання швидкої відповіді або консультації телефонуйте +38(063)4041010 або +38(095)5578775
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altek |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм розширювального бака | 300 л |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Колір | Сірий |
| Вага | 135 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр | 700 мм |
| Висота | 1210 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1 1/2" |
- Ціна: Ціну уточнюйте




