Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однофазний стабілізатор напруги АНТС У 600 ТМ Елекс
Однофазний стабілізатор напруги АНТС У 600 призначений для роботи в електричних мережах із коливаннями напруги від 155 до 290 В. У цьому діапазоні апарат гарантовано видає на виході напругу в межах 220 ± 5,5%, що забезпечується завдяки використання 9 ступенів стабілізації.
| Рекомендоване застосування |
Побутова техніка, Комп'ютер, Котли, Офіс, Телевізор, Холодильна камера, Холодильник |
|---|
Переваги АНТС У 600:
- легкий і компактний пластиковий корпус
- сенсорне керування
- зручна LED-індикація
- розетка на корпусі для під'єднання приладів
- широкий діапазон роботи від 130 до 300 В
- точність стабілізації 220 В ± 5.5 %
- виготовлення моделей із природним охолодженням без вентиляторів
- можливість як настінного, так і підлогового встановлення
- релейна система комутації
- контроль температури ключів і трансформатора
- захист від високовольтних імпульсних перешкод
- захист від перевантаження та короткого замикання
Встановлювати й експлуатувати стабілізатор АНТС У 600 рекомендується в сухих і опалюваних приміщеннях за температури довкілля від 0 до 35 °C. Установлення рекомендується у вертикальному положенні. Під'єднання здійснюється через вбудований шнур із вилкою та розеткою на корпусі стабілізатора.
*Характеристика та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.

ПОПЕРЕДНЄ БРОНЮВАННЯ ЗА ПЕРЕДПЛАТОЮ
У зв'язку зі збільшеним попитом на товар здійснюється попереднє бронювання за попередньою передплатою від 200 грн
ДОДАТКОВА ЗНИЖКА НА ТОВАР
За умови повної оплати товару можна отримати додаткову знижку. Подробиці запитуйте в менеджера.
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІАкція: під час купівлі товару в магазині SILS доставка товару здійснюється за рахунок компанії до відділення НОВИЙ ПОШТИ в будь-яке місто України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елекс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 130 В |
| Максимальна вхідна напруга | 280 В |
| Частота струму | 45 Гц |
| Вихідний струм, не більше | 2 А |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 0.44 кВт |
| ККД, не менше | 98 % |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 140 мм |
| Висота | 214 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Вага | 2 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Ступінь захисту IP | 9 |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Тип монтажу | Підлоговий/Навісний |
- Ціна: 2 500 ₴







