
Кондиціонер Midea MSKWBU-12HRFN8-QRD6GW серія Gaia (до -25 °C)
- Немає в наявності
- Код: MSKWBU-12HRFN8-QRD6GW
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 2 000 ₴
Природа містить у собі найнеймовірнішу силу у світі.
Midea вважає, що найкращий кондиціонер має імітувати природу.
Кондиціонер, натхненний природою

У природи є свій спосіб рециркуляції повітря за допомогою фотосинтезу рослин.
O2 Fresh
Гібридна система повітрообміну забезпечує циркуляцію свіжого повітря у разі закритих вікон.

Гібридна система свіжого повітря
OxygenFresh забирає свіже повітря зовні за допомогою технології, званої відцентровим поперечним вентилятором високого статичного тиску.

H13 НЕРА-фільтр
Повністю відфільтровує пил і пилових кліщів, пилок, дим, шерсть хатніх тварин та інші частинки зі ступенем очищення до 99,95%.
AquaPure

Функція подвійного промивання автоматично збирає конденсат для самоочищення. Тонкі щіточки завширшки в міліметр очищають фільтр на 360°, як за справжнього ручного чищення.
Це відфільтровує понад 90% зваженого пилу, додатково очищаючи повітря в приміщенні.
*Функція AquaPure доступна тільки на деяких ринках, за винятком ринків ЄС і США.
BreezeleSS+
Система BreezelessSS+ дає змогу зануритися в м'яке охолодження.
- 6977 мікроотворів для м'якого повітряного потоку
- Структура у формі пісочного годинника для розсіювання холодного повітря.
Монолог
Кондиціонери та парфуми — це мистецтво повітря. Ми сподіваємося, що ці натхненні природою парфуми разом із кондиціонером Midea GAIA нагадають вам про найкращі відчуття від повітря на природі. Ми запросили пані Ліонеля Рудо, парфумера з Франції, для проведення міжвідмовної співпраці, що ґрунтується на нашій загальній філософії ПРИРОДИ. Щоб перевірити відео, щоб дізнатися більше в деталях.

Технічні характеристики
-
Номер моделі
МСКВБУ-12HRFN8-QRD6GW
-
Охолоджувальна здатність
12000 БТЕ/ч
-
Теплова потужність
13000 БТЕ/ч
-
SEER/SCOP
8,50/4,60
-
Енергетичний клас
А++/А++
-
Джерело живлення
220-240В, 1Ф, 50Гц
-
Розмір внутрішнього блока (Ш*Г*В)
984x198x333 мм
-
Розміри зовнішнього блока (Ш*Г*В)
765x303x555 мм
-
Зовнішній блок Маса нетто/брутто
26,7/29,1 кг
-
Сфера застосування
16~23м²




| Основні | |
|---|---|
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Виробник | Midea |
| Країна виробник | Китай |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення | 23 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Електронне |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Рівень шуму | 18 дБ |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 333 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 984 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 198 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 26.7 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 555 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 765 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 303 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 29.1 кг |
| Параметри роботи приладу | |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: Ціну уточнюйте
