
Рекуператор PRANA — 200С серія Стандарт, потужність 85 м3/год, 6 швидкостей, робота при -30...+40°C, Bluetooth / Wi-Fi
- Під замовлення
- Код: 200 С
Відправка з 12 квітня 202619 998 ₴
Потрібна консультація? Зв'яжіться з нами зручним способом
Viber WhatsApp Telegram

ПЕРЕВАГИ РЕКУПЕРАТОРА PRANA:
- Мідний теплообмінник забезпечує чудову рекуперацію та природну чистоту повітря без мікробів і бактерій, оскільки мідь є природним антисептиком.
- Приток і витяжка працюють одночасно, повітряні потоки не змішуються.
- Функція МІНІ-ДОГРІВ: для моделей PRANA-150, PRANA-200, PRANA-200C. Використовується для додаткового комфорту в організації вентиляції житлових приміщень у холодний сезон. Функція вмикається кнопкою на пульті або кнопкою в мобільному застосунку. За увімкненої функції «Міні-Догрів» температура приточного повітря додатково підвищується на 3-4 °C.
- Перевага припливу над витяжкою до 10%.
- Новий дизайн внутрішніх і зовнішніх вентиляційних решіток забезпечує додатковий захист системи вентиляції від дощу, листя й тополіного пуху, а також дає змогу за потреби повністю перекрити повітряні потоки.
- Система керування: пульт дистанційного керування або димер (реостат).
- Усередині робочого модуля розміщений мідний теплообмінник, завдяки якому забезпечується теплообмін (рекуперація).
- Модель застосовується на об'єктах торгово-промислового призначення, у закладах громадського харчування, розважальних, навчальних закладах, санаторно-оздоровчих установах, саунах, офісних приміщеннях, приміщеннях call-центрів, готельно- туристичних комплексах, храмах... Модель можна використовувати також на об'єктах побутового призначення.
- Безкоштовна доставка по Україні.
- Доставка до Європи та СНД
- Європейський сертифікат якості СЕ
|
|
|



|
Залишилися питання?Для отримання швидкої відповіді або консультації телефонуйте +38(063)4041010 або +38(095)5578775
Регіони ДОСТАВКИ:
-Вінцева зона (Бершадь, Жмеринка, Абонці, Козятин, Оратів, Пискавка, льохохи, Тульчин, Хмільник, Ямпель)
-Волинська зона (Володимир-Волинський, Іваничі, Киверці, Луцк, Маневичі, Ріжище, Турійськ)
-Днепропетрова зона (Гвардейське, Дніпродзержинськ, Дніпропетровськ, Жовті Води, Кривовий Рог, Марганець, Нікополь, Новийосківськ, Павлоград, Першомайск, Славгорода)
-Донецька зона (Володарське, Добропольє, Костянтівка, Мар'янка, Першомайське, Слов'янськ, Тельманово, Шахтерск, Ясеновата, Макеївка)
-Житосвітська зона (Бердічев, Містниця, Коростінь, Оврач, Попельня, Райдуж, Ружин, Чоняхов)
-Закарпатська зона (Берегово, Великий Березний, Виноградів, Іршава, Міжгір'я, Мукачево, Рахів, Свалява, Перечин, Тягів, Ужгорода, Хуст)
-Запорожня зона (Акімівка, Бердянськ, Запоріжжя, Камінка-Днепровська, Куйбишево, Мелітополь, Приазовське, Чернігівка)
-Івано-Франковська зона (Богородчани, Бурштин, Верховина, Галиц, Делютен, Долина, Івано-Франковськ, Колома, Надворна, Яремча)
-Кіївська зона (Біла Церква, Борісполь, Бровари, Вишгород, Київ, Переяслав-Хмельницький, Сквіра, Фастов, Яготин)
-Киропоградська зона (Александрія, Олександрівка, Бобринець, Гайворон, Долинська, Знаменка, Ольщанка, Петрово, Світловодськ, Устіновка)
-Луганська зона (Червоний Луч, Краснодон, Лисичанськ, Рубеве, Північнодонецьк, Стаханів, Троїцке)
-Лівська зона (Броди, Бусск, Дрогозвичай, Жирачів, Каменка-Бузька, Перемисляни, Скола, Сокаль, Стругий, Турка)
-Ніколаївська зона (Березанка, Везенеск, Доманевка, Миколаїв, Новий Буг, Першомаск, Снігірівка)
-Одеська зона (Ананьєв, Арциз, Березівка, Google, Іллічевськ, Котівськ, Одеса, Рені, Теплодар)
-Повтавська зона (Гадяч, Coshaki, Кременчуг, Лубни, Міргорода, Полтава, Семенівка, Чутово)
-Ровненська зона (Дубно, Дубровиця, Заміцне, Будівенків, Костополь, Рівно-, Раділів, Рокітне)
-Сумська зона (Білопольє, Глухов, Конотоп, Червонопольє, Лебодин, Липова Долина, Ромени, Ямпель)
-Тернополяльська зона (Берегани, Борщів, Бучач, Гусятин, Заліщики, Кременц, Почаїв, Скала Поздовжня, Чортків, Тернополя, Шумськ)
-Харківська зона (Богодухов, Чарівник, Родзинки, Касноград, Купянськ, Люботин, Першомайський)
-Херсонська зона (Білозерка, Високопольск, Геніченськ, Гірськостаївка, Іванівка, Каланчак, Скадовськ, Херсон)
-Хмельницька зона (Волочинськ, Деражня, Каменець-Подольський, Славута, Полонне, Шепетівка, Ярмолинці)
-Чоркаська зона (Ватуїно, Жашків, Дзвініграшка, Золотош, Канів, Монастироче, Смела, Тальний, Умань, Чигір)
-Чорнігівська зона (Бахмач, Бобровиця, Ічая, Козельець, Короп, Нежин, Ріпка, Чернігів, Щорс)
-Чорновецька зона (Віжанка, Герца, Кельменці, Кіцман, Новоднестрівська, Новаселиця, Старожинець, Чорниці, Хотин)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prana |
| Країна виробник | Україна |
| Тип рекуператора | Пластинчастий обребрений |
| Продуктивність | 85 куб.м/год |
| Ефективність рекуперації тепла | 97 % |
| Споживана потужність | 3.2 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна підтримувана температура | 35 град. |
| Мінімальна підтримувана температура | 6 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Вага | 6.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 200 мм |
- Ціна: 19 998 ₴
















