
Samsung AR09TXHQASINUA до 25 кв.м. інверторний кондиціонер до -22С серія Basic (AR5000HM)
- В наявності
- Код: AR09TXHQASINUA
19 999 ₴
Потрібна консультація? Зв'яжіться з нами зручним способом
Viber WhatsApp Telegram

Настінний інверторний кондиціонер Samsung AR5000HM AR09TXHQASINUA серія Basic
Працює з розумом, заощаджує енергію
Енергоефективна технологія цифрового інвертора Digital Inverter 8-Pole підтримує бажану температуру, тому немає потреби часто вимикати та знову вмикати кондиціонер. У такий спосіб він споживає менше електроенергії й забезпечує комфорт упродовж тривалого періоду.

Режим швидкого охолодження Fast Cooling
Охолоджуйте всю кімнату швидко й ефективно. Режим швидкого охолодження працює з максимальною швидкістю обертання вентилятора, перш ніж уповільнити роботу. Так він охолоджується або нагрівається набагато швидше, порівнюючи зі звичайним режимом і досягає бажаної температури за найкоротший час. Він ідеально підходить для негайного полегшення від спеки зовні.

Зберігає повітря чистим
Переконайтеся, що повітря, яким ви дихаєте, завжди чисте та свіже. HD-фільтр дійсно ефективний під час захоплення пилу, забруднень, що потрапляють в атмосферу й алергенів, як-от пилок, спори цвілі та лупа хатніх тварин. А також його можна мити. Тому все, що вам потрібно зробити, — це швидко промити його водою й повторно використовувати.

Комфортний сон
Режим комфортного сну Good Sleep створює ідеальний мікроклімат у вашій спальні для гарного нічного сну. Функція контролю температури забезпечить вам комфортні умови, щоб ви могли швидко засинати, спати глибоким сном і прокидатися бадьорим.

Охолоджує кожен куточок
Створіть комфортне середовище з рівною температурою в кожному куточку. Двостороння Auto Swing функція керує напрямком потоку повітря, тому вона швидко та рівномірно розподіляється кімнатою. Ця функція може виштовхувати прохолодне або тепле повітря далі та в усіх напрямках, щоб забезпечити максимальний комфорт.

Регіони ДОСТАВКИ:
-Вінцева зона (Бершадь, Жмеринка, Абонці, Козятин, Оратів, Пискавка, льоху, Тульчин, Хмільник, Ямпель)
-Волинська зона (Володимир-Волинський, Іваничі, Киверці, Луцк, Маневичі, Ріжище, Турійськ)
-Днепропетрова зона (Гвардейське, Дніпродзержинськ, Дніпропетровськ, Жовті Води, Кривовий Рог, Марганець, Нікополь, Новийосковськ, Павлоград, Першомайск, Славголь)
-Донецька зона (Володарське, Добропольє, Костянтинка, Мар'янка, Першомайське, Слов'янськ, Тельманово, Шахтерск, Ясеновата, Макеївка)
-Житосвітська зона (Бердічев, Містниця, Коростінь, Оврач, Попельня, Райдуж, Ружин, Чоняхов)
-Закарпатська зона (Берегово, Великий Березний, Виноградів, Іршава, Міжгір'я, Мукачево, Рахів, Свалява, Перечин, Тягів, Ужгорода, Хуст)
-Запорожня зона (Акімівка, Бердянськ, Запоріжжя, Камінка-Днепровська, Куйбишево, Мелітополь, Приазовське, Чернігівка)
-Івано-Франковська зона (Богородчани, Бурштин, Верховина, Галиц, Делютен, Долина, Івано-Франковськ, Колома, Надворна, Яремча)
-Кіївська зона (Біла Церква, Борісполь, Бровари, Вишгород, Київ, Переяслав-Хмельницький, Сквіра, Фастов, Яготин)
-Киропоградська зона (Александрія, Александрівка, Бобрінець, Гайворон, Долинська, Знаменка, Ольщанка, Петрово, Світловодськ, Устіновка)
-Луганська зона (Червоний Луч, Краснодон, Лисичанськ, Рубеве, Північнодонецьк, Стаханів, Троїцке)
-Лівська зона (Броди, Бусск, Дрогозвичай, Жирачів, Каменка-Бузька, Перемисляни, Скола, Сокаль, Струга, Турка)
-Ніколаївська зона (Березанка, Везенеск, Доманевка, Миколаїв, Новий Буг, Першомаск, Снігірівка)
-Одеська зона (Ананьєв, Арциз, Березівка, Google, Іллічевськ, Котівськ, Одеса, Рені, Теплодар)
-Повтавська зона (Гадяч, Coshaki, Кременчуг, Лубни, Міргорода, Полтава, Семенівка, Чутово)
-Ровненська зона (Дубно, Дубровиця, Заміцне, Будівенків, Костополь, Рівно-, Раділів, Рокітне)
-Сумська зона (Білопольє, Глухов, Конотоп, Червонопольє, Лебодин, Липова Долина, Ромени, Ямпель)
-Тернополяльська зона (Берегани, Борщів, Бучач, Гусятин, Заліщики, Кременц, Почаїв, Скала Поздовжня, Чортків, Тернополя, Шумськ)
-Харківська зона (Богодухов, Чарівник, Родзинки, Касноград, Купянськ, Люботин, Першомайський)
-Херсонська зона (Білозерка, Високопольск, Геніченськ, Гірськостаївка, Іванівка, Каланчак, Скадовськ, Херсон)
-Хмельницька зона (Волочинськ, Деражня, Каменець-Подольський, Славута, Полонне, Шепетівка, Ярмолинці)
-Чоркаська зона (Ватуїно, Жашків, Дзвініграшка, Золотош, Канів, Монастироче, Смела, Тальний, Умань, Чигір)
-Чорнігівська зона (Бахмач, Бобровиця, Ічая, Козельець, Короп, Нежин, Ріпка, Чернігів, Щорс)
-Чорновецька зона (Віжанка, Герца, Кельменці, Кіцман, Новоднестрівська, Новаселиця, Старожинець, Чорниці, Хотин)
Залишилися питання?Для отримання швидкої відповіді або консультації телефонуйте +38(063)4041010 або +38(095)5578775
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Потік повітря | 680 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2630 Вт |
| Потужність охолодження | 3110 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Установка, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | ручна |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 5 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 848 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 750 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -22 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 46 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 285 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 805 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 194 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 8.3 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 495 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 720 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 270 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 26 кг |
- Ціна: 19 999 ₴













