
Стабілізатор напруги Елекс Гібрид У 9-1-25 v2.0 Однофазний на 5,5 кВА/25А, релейний, діапазон 135-315В
- Немає в наявності
- Код: Элекс Гибрид У 9-1-25 v2.
11 500 ₴
- +380 (95) 557-87-75
Однофазний стабілізатор напруги Елекс Гібрид У 9-1-25 v2.0
Функціонально стабілізатор ГІБРИД являє собою стабілізатор напруги вольтододаточного типу, що складається з регулюючого автотрансформатора, потужних реле, системи захисту контактів реле, контролера напруги і струмовим захистом від перевищення споживаного навантаженням струму.
Відмінною особливістю даного стабілізатора є запатентована технологія симисторно-релейного комутації відведень автотрансформатора. Перевагами цієї технології є:
- Безперервна подача електроенергії в навантаження. У звичайних релейних стабілізаторах на час комутації контакти реле розірвані і електроенергія не подається;
- Захист всіх контактів електромагнітних реле електронними ключами на момент комутації та усунення пошкоджень контактів, викликаних протіканням електричного струму в процесі комутації;
- Робота електронних ключів в короткочасному режимі тільки на час процесу перемикання для стабілізації, що виключає їх перегрів і потреба у великій і масивний радіатор;
- Використання досить малогабаритних і малопотребляющих реле, реле не перемикаються під струмом і не вимагають масивних контактів і потужної електромеханічної системи;
- Велика довговічність системи, обмежена механічним ресурсом комутаційних реле, який значно перевищує ресурс кількості комутацій під струмом.

Основні переваги:
-
прогресивна гібридна технологія симисторно-релейного комутації;
-
активний захист від контактів виникнення електричної дуги;
-
мінімальний час реакції на зміну вхідної напруги;
-
безшумний силовий тороїдальний трансформатор;
-
гідна точність стабілізації вихідної напруги;
-
не спотворює форму вихідної напруги;
-
низьке власне споживання електроенергії на холостому ходу;
-
високоточне RMS-вимірювання вхідного напруги;
-
наявність аналізатора мережі та стану стабілізатора;
-
використання високопродуктивного мікроконтролера управління;
-
можливість роботи від бензо/дизель-генераторних установок;
-
наявність електронного байпасу (тільки для Гібрид 25-40А);
-
контроль вхідної напруги в режимі байпас (тільки для Гібрид 25-40А);
-
система захисту від перегріву трансформатора;
-
виконання стабілізатора за схемою автотрансформатора без гальванічної розв'язки;
-
автоматичне відключення навантаження споживача при появі на вході стабілізатора небезпечного зниженої або підвищеної напруги і автоматичний повернення в робочий стан після нормалізації напруги;
-
автоматичне відключення навантаження споживача при перевантаженні або короткому замиканні за рахунок використання автоматичного вимикача з В-характеристикою електромагнітні захисту (для Гібрид 25-40А);
-
наявність розширеної цифрової індикації при включеному режимі стабілізації на панелі управління стабілізатора (для Гібрид 25-40А):
— вхідної та вихідної напруги, В;
— частоти мережі, Гц;
— температури стабілізатора;
— кількості відключень по напрузі;
— кількості відключень по температурі;
— версії плати управління;
— номер включеної ступеня стабілізації;
— час роботи;
— кількість перемикань.
Основні характеристики стабілізаторів Гібрид
| Характеристики | ГІБРИД У 9-1-10 v2.0 | ГІБРИД У 9-1-16 v2.0 | ГІБРИД У 9-1-25 v2.0 | ГІБРИД У 9-1-32 v2.0 | ГІБРИД У 9-1-40 v2.0 | ГІБРИД У 9-1-50 v2.0 | ГІБРИД У 9-1-63 v2.0 | ГІБРИД У 9-1-80 v2.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Робочий струм, А | 10 | 16 | 25 | 32 | 40 | 50 | 63 | 80 |
| Номінальна потужність, кВА/кВт | 2.2 | 3.5 | 5.5 | 7.5 | 9.0 | 11.0 | 14.0 | 18.0 |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 | |||||||
| Тип ключа | сімістор, дубльований електромагнітним реле | |||||||
| ККД стабілізатора, не нижче, % | 98 | |||||||
| Споживана активна потужність на холостому ходу, не більше, Вт | 15 | 35 | ||||||
| Номінальна вихідна напруга, В | 220 | |||||||
| Діапазон стабілізації в рамках заявленої точність підтримки вихідної напруги, В | 140 — 300 | 135 — 315 | ||||||
| Діапазон стабілізації при граничному вихідному напрузі відповідно ГОСТ 13109, В | 135 — 305 | 110 — 315 | ||||||
| Діапазон роботи, В | 130 — 310 | 110 — 325 | ||||||
| Діапазон роботи в режимі байпас (транзит), У | немає | 120 — 265 | ||||||
| Точність підтримки вихідної напруги в діапазоні стабілізації, % | 7.5 | |||||||
| Час реакції на зміну вхідної напруги, мс | 100 | |||||||
| Частота живильної мережі, Гц | 45 — 65 | |||||||
| Вимірювання вхідного струму і повної потужності | немає | |||||||
| Обмеження струмів КЗ і перевантаження | вхідний автоматичний вимикач з B-характеристикою електромагнітного захисту | |||||||
| Індикація | 1 LED-індикатор | |||||||
| Електронний Байпас | немає | є | ||||||
| Аналізатор мережі та стану стабілізатора | є | |||||||
| Мікроконтроллерной управління | є | |||||||
| Примусове охолодження | вентилятор | |||||||
| Дублююча захист від перенапруг | є | |||||||
| Вхідний дросель | немає | |||||||
| Вихідний дросель | немає | |||||||
| Захист від перегріву | є | |||||||
| Мінімальний переріз жил кабелю для підключення, мм2 | — | — | 4 | 6 | 6 | 10 | 10 | 16 |
| Максимальний перетин жил кабелю для підключення, мм2 | — | — | 30 | 30 | 30 | 40 | 40 | 40 |
| Вид кліматичного виконання | УХЛ 4.2 категорія | |||||||
| Габаритні розміри, не більше, мм | 398х234х143 | 398х234х143 | 460х275х178 | 460х275х178 | 460х275х178 | 530х295х175 | 530х295х175 | 577х315х182 |
| Маса, не більше, кг | 13,5 | 13,5 | 20 | 20 | 20 | 26 | 26 | 30 |
| Гарантія | 2 роки або 200 000 комутацій реле | |||||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елекс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Максимальна вхідна напруга | 325 В |
| Частота струму | 45 Гц |
| Вихідний струм, не більше | 25 А |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 5.5 кВт |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| ККД, не менше | 98 % |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 460 мм |
| Висота | 275 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Вага | 20 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 міс. |
| Мінімальний час стабілізації | 100 |
| Потужність номінальна (кВт) | 5,5 кВт |
| Потужність стабілізатора кВт | 5.5 |
| Кількість ступенів стабілізації | 9 |
| Мікропроцесорне керування | Так |
- Ціна: 11 500 ₴








