Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Mitsubishi Heavy SRK45ZSPR-S/SRC45ZSPR-S — настінна побутова спліт-система з інверторним керуванням з усіма необхідними функціями й опціями для створення приємної прохолоди в спекотне літо та м'якого обігріву взимку в побутових і офісних приміщеннях до 45 м кв. Водночас продуктивність системи залишається на високому рівні, для режиму охолодження — 4,5 кВт, а для обігрівання — 5,0 кВт. Споживана потужність за охолодження становить 1,495 кВт, під час нагрівання — 1,385 кВт. У системі використовується фреон R410A, який має гарну холодопродуктивність і екологічність.
Основні переваги настінного кондиціонера Мицубиси Хеви SRK45ZSPR-S/SRC45ZSPR-S :
• внутрішній блок спліт-системи виготовлений у класичному стилі з міцного пластику білого кольору, він легко впишеться практично в будь-який інтер'єр;
• компресор інверторного типу забезпечує точність у підтримці температурного режиму в приміщенні та низьке енергоспоживання;
• функція економії може знижувати енергоспоживання кондиціонера, за незмінної потужності охолодження або нагрівання;
• для рівномірнішого та широкого розподілу повітряного потоку кімнатою жалюзі внутрішнього блока рухаються автоматично;
• внутрішній блок обладнаний функцією самоочищення, яка запобігає забрудненню блока, утворенню цвілі або неприємних запахів;
• для швидкого досягнення бажаної температури в приміщенні є функція "Hi Power", яка підвищує продуктивність до максимальних показників і працює впродовж 15 хвилин;
• можливо автоматично настроювати кондиціонер на увімкненню до вашого приходу, щоб ви могли відразу насолодитися сприятливими умовами після повернення додому;
• кондиціонер може стабільно працювати в режимі на нагрівання за вуличної температури до 15 °C;
• функція самодіагностики за допомогою коду виводить інформацію про несправність кондиціонера;
• в комплекті постачання є бездротовий пульт керування.
Країна виробник Thailand.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Тип |
настінний |
| Інвертор (плавне регулювання потужності) |
є |
| Основні режими |
охолодження/нагрівання |
| Потужність, видатна системою в режимі охолодження (мін. - макс.), кВт |
4.5 (0.9~4.8) |
| Потужність, видатна системою в режимі обігріву (мін. - макс.), кВт |
5.0 (0.8~5.8) |
| Потужність, споживана системою, кВт (номінал.) |
Охолодження |
1.495 |
| Нагрівання |
1.385 |
| Енергоефективність |
Охолодження EER |
3.01 |
| Нагрівання СOP |
3.61 |
| Пусковий струм |
7.0 |
| Максимальний робочий струм, |
14 |
| Пульт дистанційного керування |
є |
| Таймер увімкнення/вимкнення |
є |
| Габарити внутрішнього блока спліт-системи (ШxВxГ), см |
76.9 x 26.2 x 21 |
| Габарити зовнішнього блока спліт-системи (ШxВxГ), см |
78.0(+6.2) x 59.5 x 29 |
| Вага внутрішнього блока, кг |
7.6 |
| Вага зовнішнього блока, кг |
40 |
| Рівень звукового тиску, дБА |
Холод (внутрішній.) |
46 / 40 / 25 |
| Тепло (внутріш.) |
48 / 43 / 32 |
| Зовнішній (охолод./обогрівання) |
52 / 53 |
| Рівень шуму (макс./ном./хв./тих.), дБА |
Холод (внутрішній./зовніш.) |
60 / 64 |
| Тепло (внутріш./зовні) |
65 / 65 |
| Довжина трубопроводу |
Максимальна довжина м |
25 |
| Максимальний перепад висот, м |
15 |
| Трубопровід холодоагенту |
Діаметр, мм |
рідина |
6.35 (1/4") |
| газ |
12.7 (1/2") |
| Тип холодоагенту |
R 410А |
| Фаза |
однофазний |
| Діапазон зовнішніх температур, °C |
Охолодження |
-15 – +46 |
| Нагрівання |
-15 – +24 |
| Обслуговувана площа, кв. м |
до 45 |
| Під'єднання живлення |
зовнішній блок |
| Електроживлення (VM) |
1~, 220-240 В, 50Гц |
Купити кондиціонер Mitsubishi Heavy SRK45ZSPR-S/SRC45ZSPR-S серія ZSPR inverter можна в інтернет-магазині SILS.net.ua (СІЛС), оформивши заявку на сайті, або забрати спліт-систему самовивозом зі складу в запорожнення. Надається послуги монтажу кондиціонерів будь-якої потужності за Запорожненням і в регіоні. Скористайтеся безплатною консультацією фахівця з підбору оптимального варіанту обладнання саме для Вашого приміщення.
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
|
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Країна виробник | Таїланд |
| Рекомендована площа приміщення | 45 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 16000 BTU/г |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Потужність охолодження | 4500 Вт |
| Потужність обігріву | 5000 Вт |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Стан | Новий |
| Виробник | Mitsubishi Heavy Industries |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Додатковий сервіс | Установка, Сервісне обслуговування |
| Інверторна технологія | Так |
|
| Інвертор | Так |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
|
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1495 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1385 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 46 град. |
|
| Гарантія | 36 міс. |