Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потрібна консультація? Зв'яжіться з нами зручним способом
Viber WhatsApp Telegram

Буферні баки виготовлені з високоякісної S235JR (EN 10025) корозійно стійкої сталі, ізоляція відповідає стандарту ефективносты EN 15332 Energy. Зовнішнє покриття: IXPE. Максимальні експлуатаційні показники 95 ° C / 6 бар.
Технічні характеристики Altek ABT 500:
- Номінальний об'єм, л - 500
- Діаметр (з ізоляцією) (мм) - 750
- Загальна висота (з ізоляцією) (мм) - 1800
- Вага (кг) – 153
Залишилися питання? Для отримання швидкої відповіді або консультації телефонуйте +38(063)4041010 або +38(095)5578775
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altek |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм розширювального бака | 500 л |
| Максимальний робочий тиск | 6 бар |
| Колір | Сірий |
| Вага | 153 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр | 750 мм |
| Висота | 1800 мм |
- Ціна: 35 307 ₴





